NESTEA - ľadový čaj

NESTEA® prináša novú receptúru ľadového čaju, na výrobu ktorého sa používa menej ingrediencií a znamenité čajové lístky z indického Nilgiri, kde čaj má svoju tradíciu.

Vaše chuťové poháriky prehovorili a my sme počúvali. Objavte rôznorodé ľadové čaje, ktoré si vychutná každý.

 

ČIERNY ČAJ

Náš čierny čaj je osobnosť. Jeho bohatú chuť a jemné tóny dopĺňa príjemne rafinovaný dotyk. Pridáme voňavé ovocné arómy zmiešané s kombináciou skutočného cukru a stévie a vytvoríme tým chuť, ktorú určite budete milovať.

Čaj s Broskyňovou príchuťou - dužinatá chuť broskyne naplnená šťavnatou sladkosťou. Broskyňa v kombinácii s našimi lístkami pravého čaju prináša príjemne broskyňový ráz. Je to obľúbený variant NESTEA® a vieme, že bude chutiť aj vám.

Čaj s Citrónovou príchuťou - osviežujúca citrusová chuť, ktorá uhasí smäd. Klasike sa nič nevyrovná. Tento skvelo vyladený ľadový čaj s citrónovou príchuťou dodá vašim dňom lahodný pocit, po ktorom sa budete olizovať.

 

ZELENÝ ČAJ

Náš zelený čaj je ľahký a zemitý s lahodnosťou, vďaka ktorej je mimoriadne osviežujúci. Ponúka vyváženú, plnú chuť, ktorú si môžete vychutnať samotnú alebo s niečím malým navyše, ak chcete viac intenzity. Zelená voľba ešte nikdy nechutila tak dobre!

Čaj s Limetkovo-Mätovou príchuťou - Zelená limetka má silu, osviežujúca mäta chladivý tón. A keď sa skombinujú s ostrosťou zeleného čaju, výsledkom je kolotoč sviežich chutí. Ostrá citrusová chuť s akcentom chladivej mäty.

Čaj s Malinovou príchuťou - Príjemne voňavý s explóziou sladkej chuti malín. Tento ľadový čaj prináša kvetinovú arómu vidieckych záhrad a je plný chuti červených malín, ktoré vás osviežia na celý deň.

Všetky príchute sú k dispozícii vo verzii 0,5l PET a 1,25l PET.


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.