San Benedetto - Budúcnosť zrodená z veľkej histórie od roku 1956


San Benedetto je založené od roku 1956, kedy naplnilo svoju prvú sklenenú fľašu v Scorzè, blízko Benátok.
Fľaša bolo naplnená zo starovekého prameňa 300m pod zemou s názvom San Benedetto a Guizza. V rozmedzí 30-tich rokov, San Benedetto výrastlo s malého lokálneho producenta do spoločnosti s národným a neskôr aj medzinárodným pôsobením. Dnešným dňom, spoločnosť San Benedetto je aktívna vo viac ako 100 krajnách. Sú najväčšou Talianskou spoločnosťou v ich sektore a druhou najväčšou spoločnosťou produkujúcou nealkoholické nápoje.

Z ich pôvodného starobylého zdroja zdedili jednu veľkú hodnotu:
"Vytvorenie pohody a cítiť sa dobre v celej komunite."
Enrico Zoppas a Guiliano de Polo

 

San Benedetto Fonte Benedicta je minerálna voda s nízkym obsahom minerálov, ktorá pochádza z ľadovca v Dolomitoch. Po dlhom filtračnom procese, sa dostane minerálna voda na stoly do Scrozè. Vyvážená skladba minerálov a stopových prvkou robí vodu piteľnou na každý deň pre celú rodinu. Podporuje trávenie a je vhodná pre diety s nízkym obsahom sodíka. Môže byť použitá na prípravu jedál a nápojov pre kojencov.

Elité je minerálna voda San Benedetto dizajnovaná pre reštaurácie a cateringový trh.
Rozsah, ktorý kombinuje exkluzívny dizajn s praktičnosťou PET fľaše.

 

Minerálna Voda San Benedetto PRESTIGE ROSE je novým klenotom v San Benedetto. Kvetinová grafika na etikete je charakterisktická a sofistikovaná, dáva tak fľaši elegantnú identitu.
Línia bola vytvorená so zmyslom pre štýl a vytvorila tak exkluzívny service ideálny pre špeciálnu príležitosť. Ružová edícia odráža kvalitu dokonalosti San Benedetto prestíže: čerstvá a čistá, ľahká a rafinovaná, ktorá chce priniesť dotyk skla na stoly hosťom v reštauráciach, ktorý vedia oceniť Taliansku eleganciu a chuť.

 

 

Ľadový čaj San Benedetto - THÉ Limone a Thé Pesca. Keď sa stretnú, čerstvosť, smäd, chuť citróna, správne namiešaná zmes čaju a čistá San Benedetto minerálna voda, vytvoria klasickú chuť, ktorá je jednoducho perfektná na kažú príležitosť. San Benedetto Broskyňa alebo Citrón Ľadový Čaj je ideálny nápoj ku každému jedlu, k plnohodnotnému obedu alebo rýchlemu občerstveniu. Plná chuť, ktorá dostatočne uhasí Váš smäd. San Benedetto Zelený ľadový čaj THÉ VERDE sa spája so zdravým a pohodou, kombinuje unikátny, regeneračný pocit, ktorý uhasí Váš smäd. Produkt vyrobený z čistej minerálnej vody, bohatou arómou a unikátnou osviežujúcou chuťou, San Benedetto Zelený Ľadový Čaj je ideálnym nápojom na každý deň počas roka.
 

 

 

 


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.