Tequila Patrón

Dnes najrešpektovanejšia a najpredávanejšia ultra prémiová tequila na svete prišla s celkom novou kultúrou vychutnávania si tohto ohnivého spiritu z agávy. Už po prvom stretnutí s touto 'pravou Mexičankou' je vám jasné, že ide o vyberaný nápoj, určený pre naozaj výnimočné chvíle. Tequilu Patrón pozná svet od roku 1989, odkedy sa v malebnej Haciende del Patrón pri mestečku Atotonilco precízne držia tradičnej, takmer výlučne ručnej výroby a tej najlepšej modrej agávy.

 

Zopár faktov o Tequile Patrón

  • prvá ultra-prémiová značka tequily na svete
  • na svetovom trhu ultra-prémiových tequíl má 73% podiel v predaji
  • každoročne zdvojnásobí svoj objem predaja
  • v roku 2004 získala “Five-Star Diamond Award” od AAHS
  • „skokan roka“ – je na 35 mieste v TOP 100 najpredávanejších značiek sveta za rok 2008

Patrón Silver - krištáľovo čistá,číra, bez príchute duba, ľahká, čerstvá chuť. Vynikajúco sa hodí do cocktailov na báze tequily. Obsah alkoholu 40%

Patrón Reposado - dozrieva v dubových sudoch priemerne 6 mesiacov. Svieža s jemnou dubovou príchuťou. Základ pri výrobe ultra-premium margarity. Skvele chutí čistá alebo s ľadom. Obsah alkoholu 40%.

Patrón Añejo - exkluzívna zmes vyberaných jedinečných tequíl. Zreje v malých sudoch z bieleho dubu minimálne 12 mesiacov. Má výraznú a jedinečne charakteristickú chuť. Obsah alkoholu 40%.

Patrón XO Café - zmes ultraprémiových tequíl a čistej prírodnej esencie z veľmi jemnej kávy. Má suchú chuť a všestranné využitie. Obsah alkoholu 35%

Gran Patrón Platinum - ultra jemná, 3x destilovaná tequila. Má presne určený čas zrenia a je najlahodnejšia zo všetkých ultra prémiových tequíl. Plnená je do ručne vyrábaných krištáľových fliaš a následne je balená do ručne vyrábaných javorových škatúľ. Obsah alkoholu 40%.

Gran Patrón Burdeos - ultra premiová tequila Gran Patrón Burdeos zreje 12 mesiacov v amerických dubových sudoch, následne je ešte jedenkrát destilovaná a preliata do vybraných sudov z Francúzska z oblasti Bordeaux. Táto unikátna tequila má krásnu chuť sušeného ovocia, hrozienok a vanilky. Obsah alkoholu 40%.

Patrón XO Rum - je vyrobený zo selektovanej zmesi jemných 15-ročných karibských rumov. Má jemnú a lahodnú chuť, bohatú jantárovú farbu. Excelentne chutí s ľadom a citrónovou kôrou alebo ako báza na prípravu miešaných drinkov. Obsah alkoholu 40%.
Patrón Citrónge -
extra jemný pomarančový likér bez umelých prichucovadiel. Je najvhodnejší na prípravu klasickej Margarity. Obsah alkoholu 40%.
Ultimat vodka -
ultra premiová vodka. Jej zaujímavosťou je, že je vyrobená z 3 ingrediencií na vyváženie balansu chutí: pšenica pre jemnosť, raž pre komplexnosť a zemiaky pre bohatosť a plnosť. Vyrobená v Poľsku, balená v krištáľovo modrej karafe.

 


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.