Zwack UNICUM

UNICUM je horký bylinný likér vyrábaný podľa tradičnej receptúry od roku 1790.
Likér je dodnes produkovaný podľa tajného rodinného receptu z viac ako štyridsiatich bylín z celého sveta a dozrieva v dubových sudoch.

Unicum je legendárny likér, národný nápoj Maďarska.
Tento jedinečný bylinný likér, vznikol podľa tajného, rodinného receptu, destilovaný z viac ako štyridsiatich rozličných bylín a korenín, bol pôvodne koncipovaný ako liek na trávenie na kráľovský súd Rakúska Uhorska v roku 1790, ale v priebehu storočí sa stal nápojom pre ktorúkoľvek dennú dobu, buď ako panák alebo ohriaty v ruke v koňakovom pohári alebo panák v zamrazenom pohári. Unicum už po 6 generácii zreje vo veľkých dubových sudoch v rodinnom liehovare Zwack v Budapešti. Unicum nie je len nápoj, ale národný poklad.

 

UNICUM SZILVA - Tradícia pokračuje a na Slovensku po prvý predstavujeme UNICUM SZILVA. Kvalitná pôvodná receptúra UNICUM nasiaknutá chuťou a neodolateľnou vôňou sliviek.

 

Unicum a Unicum Szilva sa v roku 2013 získali zlatú medailu „World Spirit Award 2013“ Spomedzi 90 vystavovateľov z 30 krajín sveta.

Unicum má priaznivý vplyv na trávenie, môže sa vychutnávať buď ako aperitív alebo ako digestív. Môžete piť chladené, ale jeho bohatú chuť oceníte aj pri izbovej teplote.OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.