Novinky

Fever-Tree premium drink mixers

Fever Tree je celosvetovo uznávaná značka sýtených mixérov*, ktoré dotvárajú miešané nápoje do úplnej dokonalosti. Už piaty rok po sebe získala ocenenie najpredávanejšia značka mixérov na svete a vďaka širokému portfóliu tonikov, si získala zákazníkov po celom svete. Pre ich kvalitu a obľúbenosť medzi milovníkmi miešaných nápojov sa dnes mixéry Fever Tree distribuujú do vyše 77-ich krajín sveta, pričom na Slovensko ju od začiatku tohto roka prináša Italmarket Slovakia, a.s.

Fever Tree uviedli na trh v roku 2005 v Spojenom Kráľovstve, Charles Rolls a Tim Warrillow, ktorí si uvedomili, že na trhu chýbajú prémiové sýtené mixéry, pretože ak ¾ tvojho drinku tvorí nealko nápoj, miešaj s tým najlepším – týmto heslom sa riadia výrobcovia Fever Tree od úplného začiatku, preto vždy kládli veľký dôraz na detaily. 

Nápoje Fever Tree sú namiesto plastových fliaš balené do sklenených a vďaka jednoduchému, ale pri tom sofistikovanému dizajnu fľaše, vzbudzujú dôveru, rešpekt a odzrkadlujú kvalitu nápoja vo vnútri.

Názov ako aj logo značky je odvodený z anglického prekladu názvu stromu, rastúceho v štáte Kongo v Afrike, z ktorého pochádza základná surovina pre výrobu toniku – chinín.

Suroviny na výrobu nápojov Fever Tree sú získavané zo všetkých kútov sveta a Tim s Charlesom vynaložili nemalé úsilie pre získanie tých najlepších. Vďaka tomu nápoje Fever Tree obsahujú len výlučne prírodné ingrediencie, neobsahujú žiadne pridané cukry, farbivá či konzervačné látky, ich chuť je prirodzená, svieža a nezameniteľná.

Vďaka rôznemu zloženiu a rôznej chuťovej škále je každý z mixérov Fever Tree jedinečný. Napríklad toniky obsahujú rôzne podiely chinínu, majú rozdielne príchute, niektoré sú dochutené kvetmi, iné zas citrusmi či inými bylinkami. Prispieva to najmä ku všestrannej kombinovateľnosti s rôznymi alkoholickými nápojmi, pre vytvorenie lahodných miešaných nápojov. Rada tonikov a limonád je určená pre miešanie so spiritmi ako je gin, tequila či vodka a rada zázvorových pív, sódy či kola je zas určená pre miešanie s tmavými spiritmi ako sú  napríklad rum a whisky. Pri takto širokom portfóliu si zaručene každý zákazník nájde tú svoju obľúbenú kombináciu chutí. Ak by ste však s párovaním alkoholického nápoja s vhodným mixérom Fever Tree potrebovali poradiť, stačí si pozrieť tzv. „párovacie koleso“. Párovacie koleso si môžete pozrieť na webovej stránke: https://fever-tree.com/en_US/perfect-pairings-usa , kde nájdete aj vhodné párovanie vášho obľúbeného ginu s Fever Tree tonikom.

Nesmieme však opomenúť, že všetky nápoje Fever Tree chutia výborne a osviežujúco aj samostatne

Značka Fever Tree ponúka v súčasnosti 8 príchutí tonikov: Indian, Mediterranean, Light Indian, Elderflower, Aromatic, Lemon, Cucumber a Citrus Tonic Water. Mnohé príchute tonikov sú v ponuke aj so zníženým obsahom kalórií. Ďalej portfólio tvoria 3 príchute zázvorového piva (typu Ale), 1 druh zázvorového piva (typu beer) – Ginger Beer, Ginger Ale, Smoky Ginger Ale, Spiced Orange Ale.  3 príchute limonády – Premium Lemonade, Pink Grapefruit Lemonade, Sicilian Lemonade, a 5 príchutí sódy – Club Soda, Raspberry & Rose, White Grape & Apricot, Italian Blood Orange a Mexican Lime. Portfólio nápojov Fever Tree uzatvára Madagascan Cola.

Ak Vás Fever Tree zaujal a myslíte si, že Vašich zákazníkov by mohol tiež, alebo potrebujete viac informácií, neváhajte kontaktovať našich obchodných zástupcov, ktorí Vám s radosťou pomôžu pri výbere tých správnych príchutí pre Váš podnik.

Nezmeškajte žiadnu novinku

Prihláste sa k odberu našich noviniek.