IMPORT / EXPORT

Import

Naše odborné znalosti a dlhoročné skúsenosti pomáhajú uspokojovať všetky náročné a individualizované importné požiadavky našich obchodných partnerov. 

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. prevádzkuje verejný colný sklad v Trnave s celkovou skladovou kapacitou 2150 m2, resp. 1.500 paletových miest. Verejný colný sklad obsluhuje skúsený a zručný personál schopný zvládnuť akýkoľvek nápor tovaru a zabezpečiť jeho rozvoz na dennej báze do všetkých distribučných stredísk ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. na Slovensku.

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. ako oprávnený príjemca tovaru (alkoholu) poskytuje prostredníctvom verejného colného skladu v Trnave svojim obchodným partnerom nasledujúce služby: 

  • import tovaru, colné skladovanie a colnú deklaráciu,
  • označenie tovaru podľa podmienok predaja v Slovenskej republike.

Vlastný verejný colný sklad spoločnosti ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. umožňuje našim obchodným partnerom skladovať tovar v pozastavení daňovej povinnosti.

Na prevádzke v Trnave poskytujeme našim obchodným partnerom činnosti súvisiace s balením tovarov:

  • príprava reklamných displejov,
  • darčekové balenia,
  • riadenie dovozu obalov a spotrebného materiálu.

Naše dlhoročné skúsenosti priniesli našim obchodným partnerom významné výhody a úspory v oblastiach, ako je znižovanie náročnosti výroby, eliminovanie dopravných nákladov a podpora excelentného zákazníckeho servisu. 

Z verejného colného skladu je tovar distribuovaný do regionálnych distribučných centier s celkovou plochou viac ako 50.000 m2 skladovacích priestorov. 

  • Regionálne distribučné centrá v Bratislave, Nových Zámkoch, Zvolene a Prešove pokrývajú Slovensko do 24 hodín. 
  • Počas distribúcie dbáme na odborné a šetrné nakladanie s tovarmi. 
  • Obchodným partnerom poskytujeme komplexný manažment skladových zásob.

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. je skúsený exportný partner. 

Naši obchodní partneri oceňujú naše schopnosti zvládnuť ich náročné exportné a logistické požiadavky. 

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. spolupracuje s množstvom medzinárodných partnerov, čo umožňuje ponúknuť škálovateľné distribučné riešenie do a z Európy. 

Náš partnerský prístup zabezpečuje pre každého obchodného partnera najpružnejšie a najpriaznivejšie riešenie pri zachovaní jediného kontaktného bodu - znižuje zložitosť a zvyšuje schopnosť reagovať.

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s., exkluzívna spolupráca so svetovými značkami:

Spoznajte naše distribučné strediská

Zistiť viac

Nezmeškajte žiadnu novinku

Prihláste sa k odberu našich noviniek.