claim

ČO JE CUPHUB

CUPHUB je revolúcia v službách ktoré sa týkajú kávy. Či ste malá kaviareň alebo veľká prevádzka, pod značkou CUPHUB nájdete najkomplexnejšiu starostlivosť od predaja kávy, cez servis až po školenia. A to všetko v osvedčenej kvalite Italmarket Slovakia, a.s.

ČO NÁJDETE V CUPHUB

ikona

Široká ponuka kávy

Široká ponuka kávy

CUPHUB zabezpečuje široký sortiment kávy, z ktorej si už len stačí vybrať tú správnu pre Vás...

Zistiť viac
ikona

Stroje a zariadenia

Stroje a zariadenia

CUPHUB ponúka špičkové pressostroje svetoznámych značiek Astoria, San Remo, HLF a mlynčeky značky Fiorenzato...

Zistiť viac
ikona

Záručný a pozáručný servis

Záručný a pozáručný servis

CUPHUB Vám zabezpečí komplexnú starostlivosť o vaše kaviarenské zariadenia ako pravidelné servisné prehliadky...

Zistiť viac
ikona

Školenia a vzdelanie

Školenia a vzdelanie

Dozviete sa od nás všetko od pestovania kávy až po jej správnu prípravu. CUPHUB organizuje u nás, na našom školiacom pracovisku...

Zistiť viac
ikona

Podpora a poradenstvo

Podpora a poradenstvo

CUPHUB Vám poskytne poradenstvo, doplnkový materiál (POS, baristické pomôcky, čistiace prostriedky PULY)...

Zistiť viac
ikona

Kvalitní špecialisti

Kvalitní špecialisti

Za projektom CUPHUB stojí tím certifikovaných kávových špecialistov-baristov-technikov, ktorí sú tu pre Vás a pre Vašu prevádzku...Za projektom CUPHUB stojí tím certifikovaných kávových špecialistov-baristov-technikov, ktorí sú tu pre Vás a pre Vašu prevádzku...

Zistiť viac

KDE CHCETE VYuŽIŤ CUPHUB?

popup image
CUPHUB zabezpečuje široký sortiment kávy, z ktorej si už len stačí vybrať tú správnu pre Vás. Či už máte na mysli klasickú, luxusnú, bezkofeínovú, organickú, filtrovanú, jednodruhovú alebo kapsule, z nášho širokého sortimentu káv značiek Bristot, Breda, Deorsola si určite vyberiete a nájdete to po čom Vaše kávičkárske srdce túži.
popup image
CUPHUB ponúka špičkové pressostroje svetoznámych značiek Astoria, San Remo, HLF a mlynčeky značky Fiorenzato, pretože kvalitné pressostroje a mlynčeky tvoria základ každej kaviarne. Uľahčia Vám nie len robotu, ale pomôžu vykúzliť dokonalé šálky espressa s neodolateľnou vôňou, penou orieškovo-hnedej farby a lahodnou chuťou, ktoré Vaši zákazníci budú skratka milovať.
popup image
CUPHUB Vám zabezpečí komplexnú starostlivosť o vaše kaviarenské zariadenia ako pravidelné servisné prehliadky, záručný aj pozáručný servis, inštalácie, opravy, odborné poradenstvo, dodávku náhradných dielov, povinné technické prehliadky, revízie elektrických zariadení a všetko čo budú Vaše zariadenia potrebovať, pretože oni si naozaj zaslúžia to najlepšie.
popup image
Dozviete sa od nás všetko od pestovania kávy až po jej správnu prípravu. CUPHUB organizuje u nás, na našom školiacom pracovisku v Bratislave, alebo priamo u Vás, školenia budúcich certifikovaných baristov. Školenia vedú naši certifikovaní baristi-technici, ktorí Vás naučia umeniu prípravy kávy. Zo školenia, neodídete len s množstvom nových informácií zo sveta kávy a nadobudnutými zručnosťami, ale aj vlastným certifikátom.
popup image
CUPHUB Vám poskytne poradenstvo, doplnkový materiál (POS, baristické pomôcky, čistiace prostriedky PULY), pravidelné návštevy, možnosť prefinancovania zariadení, pravidelnú dodávku tovaru. Identifikujeme správne zariadenia pre Váš podnik, správnu zmes kávy ako aj analýzu spotreby kávy. Garantujeme Vám dodávku čerstvej kávy a taktiež jej vysokú kvalitu. Nepretržitú podporu počas spolupráce a mnohé ďalšie výhody, ktoré Vašej kaviarni zabezpečia plynulé a bezproblémové fungovanie.
popup image
Za projektom CUPHUB stojí tím certifikovaných kávových špecialistov-baristov-technikov, ktorí sú tu pre Vás a pre Vašu prevádzku. Ochotne poradia, opravia, naučia, skontrolujú, zabezpečia všetko čo len budete potrebovať Vy, Vaši baristi, Vaše zariadenia a celá Vaša prevádzka.

PREHĽAD PRODUKTOV

Chceli by ste vedieť viac o našich produktoch? Pozrite si náš web katalóg.

Katalóg produktov

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Zanechajte nám vaše telefónne číslo, zavoláme vám, alebo nám napíšte a budeme vás kontaktovať.e-mail: cuphub@italmarket.sk

Nezmeškajte žiadnu novinku

Prihláste sa k odberu našich noviniek.